ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Top
oc: Naut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Bottom
oc: Bas

en: Always
oc: Totjorn

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Cleanup
oc: Netejar

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Duration
oc: Durada

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Local
oc: Locale

en: Offset
oc: Decalatge

en: Target
oc: Cibla

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Rotate
oc: Rotacion

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
