ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
