ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Container
pl: Kontener

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Top
pl: Góra strony

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Always
pl: Zawsze

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Linear
pl: Liniowy

en: Scale
pl: Skala

en: Cleanup
pl: Porządkowanie

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Attach method
pl: Metoda załączania

en: Selector
pl: Selektor

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Once
pl: Raz

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Interval
pl: Interwał

en: Distance
pl: Odległość

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Local
pl: Lokalnie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Target
pl: Cel

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Origin
pl: Źródło

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Rotate
pl: Obróć

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
