SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Advanced
pt: Avançado

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Output format
pt: Formato de saída
