SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Download
fi: Lataa

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Output format
fi: Tulostusmuoto
