SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Download
oc: Telecargament

en: Advanced
oc: Avançat

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Output format
oc: Format de sortida
