SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Download
ar: تحميل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Output format
ar: نسق الخروج
