SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
