SDC Devel (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Overview
cs: Přehled

en: Message
cs: Zpráva

en: Component
cs: Komponenta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Filter
cs: Filtr

en: Severity
cs: Vážnost

en: Line
cs: Řádek

en: Details
cs: Detaily

en: Source
cs: Zdroj

en: Conditional rules
cs: Podmíněná pravidla
