SDC Devel (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
