SDC Devel (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Line
gu: લીટી

en: Details
gu: વિગતો
