SDC Devel (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Overview
he: סקירה

en: Message
he: הודעה

en: Component
he: רכיב

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Filter
he: סינון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Line
he: שורה

en: Details
he: פרטים

en: Source
he: מקור

en: No messages found.
he: לא נמצאו מסרים.
