SDC Devel (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Line
ka: ხაზი

en: Details
ka: დეტალები

en: Source
ka: წყარო
