SDC Devel (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Message
km: សារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Line
km: ជួរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
