SDC Devel (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Overview
lv: Pārskats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Component
lv: Komponents

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Severity
lv: Smagums

en: Line
lv: Līnija

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Source
lv: Avots
