SDC Devel (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Overview
nn: Oversikt

en: Message
nn: Melding

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar
