SDC Devel (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Overview
pl: Przegląd

en: Message
pl: Wiadomość

en: Component
pl: Komponent

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Filter
pl: Filtr

en: Severity
pl: Priorytet

en: Line
pl: Linia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Source
pl: Źródło

en: Forbidden
pl: Niedozwolone

en: Conditional rules
pl: Reguły warunkowe
