SDC Devel (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Message
ro: Mesaj

en: Component
ro: Componentă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: Line
ro: Linie

en: Details
ro: Detalii

en: Source
ro: Sursă
