SDC Devel (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Overview
sq: Panorama

en: Message
sq: Mesazhi

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi
