SDC Devel (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Message
te: సందేశం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Filter
te: వడపోయి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Details
te: వివరాలు

en: Source
te: మూలం
