SDC Devel (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Message
th: ข้อความ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Forbidden
th: ไม่อนุญาต
