SDC Devel (1.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Message
am: መልእክት

en: Component
am: ምንዝር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source
am: ምንጭ
