SDC Devel (1.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Message
ar: الرسالة

en: Component
ar: عنصر

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Severity
ar: الحدة

en: Line
ar: السطر

en: Details
ar: التفاصيل

en: Source
ar: المصدر
