SDC Devel (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Message
ast: Mensax

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Filter
ast: Filtru

en: Severity
ast: Severidá

en: Line
ast: Llinia

en: Details
ast: Detalles
