SDC Devel (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Overview
be: Агляд

en: Message
be: Паведамленне

en: Component
be: Кампанент

en: Unknown
be: Невядомы

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Line
be: Радок

en: Details
be: Падрабязна

en: Source
be: Крыніца
