SDC Devel (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Source
bo: ཁུངས
