SDC Devel (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Component
el: Συστατικό

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Line
el: Γραμμή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Source
el: Πηγή
