SDC Devel (1.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Component
eo: Komponanto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj
