SDC Devel (1.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Overview
et: Ülevaade

en: Message
et: Teade

en: Component
et: Komponent

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Filter
et: Filtreeri

en: Severity
et: Tõsidus

en: Line
et: Rida

en: Details
et: Üksikasjad

en: Source
et: Allikas

en: Forbidden
et: Keelatud
