SDC Devel (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Message
fi: Viesti

en: Component
fi: Komponentti

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Filter
fi: Suodatus

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Line
fi: Rivi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Source
fi: Lähde

en: Conditional rules
fi: Ehdolliset säännöt
