SDC Devel (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Message
gl: Mensaxe

en: Component
gl: Compoñente

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Filter
gl: Filtro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Line
gl: Liña

en: Details
gl: Detalles

en: Source
gl: Orixe
