SDC Devel (1.0.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Message
hu: Üzenet

en: Component
hu: Összetevő

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Filter
hu: Szűrő

en: Severity
hu: Szint

en: Line
hu: Sor

en: Details
hu: Részletek

en: Source
hu: Forrás

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: No messages found.
hu: Nem található üzenet.

en: Conditional rules
hu: Feltételes szabályok

en: Deprecated
hu: Elavult
