SDC Devel (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Overview
kk: Шолу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер
