SDC Devel (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Message
ku: پەیام

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری

en: Line
ku: هێڵ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Source
ku: سەرچاوە
