SDC Devel (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Message
lt: Žinutė

en: Component
lt: Komponentas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Line
lt: Eilutė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Source
lt: Šaltinis
