SDC Devel (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Message
ne: सन्देश

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Line
ne: रेखा

en: Details
ne: विस्तृत

en: Source
ne: स्रोत
