SDC Devel (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Overview
nl: Overzicht

en: Message
nl: Bericht

en: Component
nl: Besturingselement

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Severity
nl: Ernst

en: Line
nl: Lijn

en: Source
nl: Bron

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Conditional rules
nl: Conditionele regels
