SDC Devel (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Message
ps: پيغام

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: Source
ps: سرچينه
