SDC Devel (1.0.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Message
ta: செய்தி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Line
ta: வரி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Source
ta: மூலம்
