SDC Devel (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Source
ug: مەنبە
