SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Language code
az: Dil kodu

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
