Single Directory Components Styleguide (1.2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Text
es: Texto

en: Colors
es: Colores

en: 1 item | @count items
es[0]: 1 elemento
es[1]: @count elementos

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Properties
es: Propiedades

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario

en: Warnings
es: Advertencias

en: Slots
es: Cupos
