Search 404 (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: About
ca: Detalls

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
ca: La pàgina que heu demanat no existeix. Per a la vostra conveniència, hem fet una recerca per %keys.

en: Custom error message
ca: Missatge d'error personalitzat

en: Searched %type for %keys.
ca: Cercat %type per %keys.
