Search 404 (2.1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: About
be: Аб

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
be: Старонка, якую вы шукаеце, не існуе. Для вашай выгоды, быў здзейснены пошук па матэрыялах сайта па запыце %keys.

en: The requested page could not be found.
be: Старонка, якую вы шукаеце, не можа быць знойдзена.

en: Searched %type for %keys.
be: Пошук %type для %keys.
