Search 404 (2.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The requested page could not be found.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: Searched %type for %keys.
bo: %keys་ལ་%type་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པ།
