Search 404 (2.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Page not found
cy: Methu darganfod y dudalen

en: The requested page could not be found.
cy: Nid oedd modd darganfod y dudalen a geiswyd amdano.
