Search 404 (2.1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Your search yielded no results.
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil.

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: About
id: Tentang

en: The requested page could not be found.
id: Halaman yang anda inginkan tidak bisa ditemukan.

en: Searched %type for %keys.
id: Mencari %type untuk %keys.
