Search 404 (2.1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: About
is: Um

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
is: Síðan sem þú óskaðir eftir fannst ekki. Til þæginda þá var framkvæmd leit með fyrirspurninni %keys.

en: The requested page could not be found.
is: Ekki var hægt að finna vefsíðuna sem beðið var um.

en: Disable auto search
is: Afvirkja sjálfvirka leit

en: Disable error message
is: Afvirkja villu skilaboð

en: Use OR between keywords when searching
is: Nota EÐA milli leitarorða við leit.
