Search 404 (2.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: About
km: អំពី

en: The requested page could not be found.
km: រកមិនឃើញ​ទំព័រ​ដែល​បាន​ស្នើ​ទេ ។

en: Searched %type for %keys.
km: បាន​ស្វែង​រក​ %type ​សម្រាប់​ %keys ។
