Search 404 (2.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە

en: The requested page could not be found.
ku: په‌ڕە‌ی داواکرا نەدۆزرایه‌وه.‌
